‘Çıkış Yapmak İçin Yalvarıyor!’ Tecrübeli Analist 2 Altcoin İsmi Verdi

Kripto para piyasası ABD Tarım Dışı İstihdam verisinin beklentilerin altında gelmesiyle yükselişe geçti. Lider kripto para Bitcoin 61 bin dolar seviyesini geri almayı başardı. Lider altcoin Ethereum da sonunda 3 bin doların üzerine çıktı. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist Bitcoin için iki alternatif yol çiziyor. Bunun yanında analist, çıkış için göz kırpan iki altcoin paylaşıyor.

Bu altcoin temelde çıkış yapmak için yalvarıyor!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa hafta içinde kan banyosu yaptı. Bu süreçte Bitcoin 56 bin dolara kadar geriledi. Bununla birlikte son iki gündür BTC ve altcoin’ler kayıplarını telafi ediyor. DonAlt takma adlı popüler analist, BNB Chain’in yerel tokeni olan BNB’nin fiyat hareketinin şu anda büyük bir yukarı yönlü potansiyele işaret ettiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

BNB’yi seviyorum… BNB grafiğini seviyorum. Bu BNB/USD [grafiği], temelde çıkış yapmak için yalvarıyor. Bence bu düşüş sadece bir alım olur.

Analiste göre, piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto varlığı, mevcut seviyeden yaklaşık %20 oranında düşerse uzun bir fırsat için cazip olmaktan çıkar. Analist, bu konudaki görüşlerini ise şu şekilde ifade ediyor:

450 doların altındaki herhangi bir şey biraz riskli görünmeye başlayacaktır. Ancak genel olarak bu çok güçlü görünüyor. BNB/BTC paritesine bakarsanız, mutlak hakimiyetin neye benzediğini görürsünüz. Bu aslında gerçekten iyi görünen bir grafik. Yani gerçekten iyi görünen bir coin’e sahip olmak istiyorsanız… BNB bunlardan biri. Bu grafik mükemmel görünüyor.

Lider altcoin için hedefte 4 bin dolar var!

Analist daha sonra lider altcoin Ethereum’a (ETH) bakıyor. Bu arda Ethereum yazı sırasında 3.047 dolardan işlem görüyor. DonAlt, Ethereum için şunları söylüyor:

Bu hafta haftalık kapanış 3.000 doların üzerinde olursa… o zaman belki 4.000 dolara geri dönmekten bahsedebiliriz. Yani bu noktada ETH’de neredeyse yıllardır olduğumdan daha fazla yükselişe geçiyorum.

Bitcoin için alternatifli iki rota

Son olarak analist Lider kripto para Bitcoin’i (BTC) ele alıyor. Bu arada Bitcoin yazı sırasında 61.121 dolardan işlem görüyor. DonAlt’a göre, Bitcoin’in iki temel seviye etrafındaki davranışı, lider kripto varlığının bir sonraki aşamada nereye yöneleceğinin sinyalini verecek. Bu bağlamda analist, şu alternatifli hedefleri paylaşıyor:

Bence, aylık grafikte 70.000 doların üzerindeki herhangi bir kapanış muhtemelen 80.000 dolar, 90.000 dolara doğru gidecektir… 57.000 doların altındaki herhangi bir kapanış muhtemelen 45.000 dolara doğru gidecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir